به سایت آریا بار تهران خوش آمدید و از اینکه به ما اطمینان کرده اید سپاس گذاریم .

شماره پیامک ما
02 72 450 0910

باربری - شرکت باربری در تهران 32 78 22 88 021 - آریـــا بـــار تهران

باربری

آریا بار تهران

  • با ما تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۲۲۷۸۳۲

شرکت حمل و نقل آریا بار

بزرگترین و بهترین باربری تهران

باربری ، باربری در تهران

باربری ،باربری در تهران

باربری و مخصوصا باربری در تهران یک از نیازهای همشهریان ساکن تهران میباشد.که در هنگام جابجایی لوازم منزل با آنها سرو کار دارند. لذا  پیدا کردن اتوبار مورد اطمینان خیلی سخت است. برای این امر شما همشهریان عزیز میتوانید اسباب کشی خود را با اطمینان خاطر به اتوبار آریا بار تهران  بسپارید. شرکت حمل و نقل آریا بار در زمینه اتوبار در تهران با در اختیار داشتن کامیون های بزرگ و موکت کاری شده و کارگران حرفه ای و خوش اخلاق به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی به همشهریان عزیز میباشد.

خدمات آریا بار

مشاوره رایگان

مشاوره قبل از اثاث کشی جهت آگاهی از نحوه بسته بندی و جابجایی اثاثیه منزل امری ضروریست.جهت آگای بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

حمل بارمنزل

جابجایی اثاثیه منزل مهمترین بخش هر اثاث کشی میباشد.با انتخاب باربری خوب یعنی اریا بار اثاث کشی خود را تضمینی انجام بدهید.

کامیون مخصوص

باربری در تهران آریا بار با در اختیار داشتن کامیون های مخصوص اسباب کشی. جهت جابجایی لوازم منزل به مشتریان اطمینان خاطر میدهد.

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه منزل اولین قدم مهم جهت اسباب کشی سالم و بی دغدغه میباشد. که باربری تهران در خدمت همشهریان میباشد.

بیمه بار

آریا بار جهت تضمین اسباب کشی به جاهای دور با بیمه کامل. اثاثیه منزل شما به شما در این باره تضمین میدهد.انتخاب بیمه با مشتری

وسایل بسته بندی

جهت تهیه وسایل برای بسته بندی اثاثیه خود اصلا نگران نباشید. که آریا بار با در اختیار داشتن کلیه لوازم بسته بندی. آماده ارسال وسایل به آدرس مشتریان میباشد.

نمونه کارهای ما

بسته بندی مبلمان از قبیل مبل استیل و راحتی با نایلون حبابدار و ضربه گیر تخصص ماست.این کار به صورت حرفه ای و صد در صد تضمینی با نیروی حرفه ای انجام میدهیم.
باربری ، باربری در تهران
بسته بندی مبلمان
جابجای حرفه ای و صد در صد تضمینی وسایل سنگین کار ماست. حمل ساید بای ساید با نیروی حرفه ای باربری به صورت صد در صد تضمینی را به ما بسپارید.
باربری ، باربری در تهران
جاجایی ساید بای ساید
0/5 (0 Reviews)
Call Now Button