به سایت آریا بار تهران خوش آمدید و از اینکه به ما اطمینان کرده اید سپاس گذاریم .

شماره پیامک ما
02 72 450 0910

بسته بندی اثاثیه منزل

تماس با ما فقط با یک کلیک 

خدمات پک کردن اسباب و لوازم منزل

جمع و جور کردن لوازم و وسایل منزل مهمترین اقدام در جابجائی اثاثیه منزل میباشد.روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل یک امر حرفه ای و تخصصی است که کار هرکس یا هر شرکتی نیست و باید به یک شرکت معتبر و حرفه ای بسپارید. و در این زمینه  آریا بار بار در اختیار داشتن نیروی تخصصی و حرفه ای جهت ارائه بهترین خدمات جهت پک وسایل منزل در خدمت همشهریان عزیز میباشد. کافیست با ما تماس بگیرید . شرکت پک لوازم منزل آریا بار تهران با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه پک کردن و اسباب کشی در پایتخت و با مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل درون شهری آماده انجام هر گونه خدمات اسباب کشی در تهران میباشد.

وسایل کامل بسته بندی

ارائه کلیه وسایل و لوازم کار جهت پک کردن اثاثیه را از ما بخواهید .اگر چنانچه قصد دارید خودتان کار بسته بندی را انجام دهید بازم نگران نباشید ما به کمک شما میائیم و همه وسایل لازم را درب منزل شما ارسال میکنیم. ارائه کلیه لوازم به در خواست مشتری ارسال میشود و هزینه ها را درب منزل پرداخت کنید.

لوازم بسته بندی اثاثیه منزل

کارتن سایز کوچک

کارتن ۵ لایه سایز  کوچک مخصوص چیدن اثاثیه منزل از قبیل  کتاب و وسایل شکستنی سنگین مثل کریستال ، چینی های آشپزخانه و وسایل خرده بار سنگین
بسته بندی لوازم منزل ، بسته بندی اثاثیه منزل ، بسته بندی وسایل منزل

کارتن سایز متوسط

کارتن ۵ لایه سایز متوسط بهترین سایز برای اثاث کشی و مناسب برای وسایل برقی و ظرف و ظروف شکستنی  و وسایل پلاستیکی با ابعاد بزرگ
بسته بندی لوازم منزل ، بسته بندی اثاثیه منزل ، بسته بندی وسایل منزل

کارتن سایز بزرگ

کارتن ۵ لایه سایز بزرگ با کاربرد زیاد در اثاث کشی و مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل  قابلمه  و وسایل بزرگ و حجیم و دارای بیشترین کاربرد در هنگام اسباب کشی
بسته بندی لوازم منزل ، بسته بندی اثاثیه منزل ، بسته بندی وسایل منزل

کارتن حمل لباس

کارتن حمل لباس – کارتن رگال دار کارتنی رگال داره که مخصوص حمل لباسهای مهمانی و مجلسی میباشد در  جابجایی  از کثیفی و چروک شدن آنها جلوگیری می کند و شما رو از هزینه خشکشویی معاف می کند.
بسته بندی

نایلون حبابدار

نایلون ضربه گیر یکی از ملزومات پک کردن لوازم حساس و شکستنی است.نایلون ضربه گیر  به دلیل وجود حباب‌های مختلف در میان بافت خود، از میزان مقاومت بالایی برخوردار است .
 
بسته بندی ، بسته بندی لوازم منزل ، بسته بندی اثاثیه منزل

ساک حمل رختخواب

یکی از ملزومات حین جابجایی منزل که گنجایش دودست لحاف و تشک و متکا را دارد و از کثیف و پاره شدن لوازم خواب شما جلوگیری میکند.
 

سلفون

نوار سلفون یا استرج برای پوشاندن لوازم منزل و جلوگیری از خراشیدگی های سطحی و گردو غبار مناسب برای مبلمان و تشک و وسایلی از این قبیل
بسته بندی لوازم منزل ، بسته بندی ، بسته بندی اثاثیه منزل

چسب پهن

وسیله ای کار آمد در تمام جابجایی ها که به نوعی جزو ملزومات اولیه هر نقل و انتقالی می باشد.پر کاربرترین ابزار در هنگام اسباب کشی چسپ پهن میباشد.
بسته بندی ، بسته بندی وسایل منزل ، بسته بندی اثاثیه منزل

نمونه کارهای پک کردن وسایل منزل

شرکت  آریا بار بهترین و بزرگترین شرکت کارتن چیدمان لوازم منزل در تهران میباشد. بسته بندی وسایل منزل توسط آریا بار به روش کشورهای اروپای انجام میشود. در زیر چند نمونه از کارهای شرکت بسته بندی وسایل منزل آریا بار را ملاحظه بفرمائید.
بسته بندی ، بسته بندی لوازم منزل ، بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی ، بسته بندی لوازم منزل ، بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی ، بسته بندی لوازم منزل ، بسته بندی اثاثیه منزل
5/5 (1 Review)

02122328326